تاریخچه ما

ما سالها کار می کنیم و شهرت یک شرکت معتبر و معتبر را به دست آورده ایم. ما موفق شدیم فعالیت خود را در سراسر آمریکای شمالی گسترش دهیم و برخی از دفاتر خارج از کشور نیز داشته باشیم. استراکتون سابقه طولانی و جالب دارد.

تکنولوژی روز

ما می دانیم که برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان باید از جدیدترین فناوری ها استفاده کنیم. ما آنها را با موفقیت در کار خود پیاده سازی کرده و در کارهای سنتی ادغام می شویم.

کار تیمی حرفه ای

تیم Structon قلب شرکت است. بسیاری از هم تیمی های ما سالها در اینجا کار می کنند و در حرفه های خود موفق شده اند. آنها متخصصان واقعی و افراد با استعدادی هستند که کار خود را دوست دارند و آن را در بالاترین سطح انجام می دهند.

راه حل های نوآورانه

در اینجا در Structon متخصص ترین و با تجربه ترین حرفه ای ها در زمینه های ساختمان و معماری فعالیت می کنند. آنها بهترین خدمات و مواد را تضمین می کنند.

آخرین تکنولوژی

برنامه ریزی موفقیت آمیز در پیش ساخت منجر به موفقیت آمیز پروژه می شود. ما نسبت به پیش سازی و تأثیر آن در موفقیت پروژه بسیار شور و اشتیاق داریم!

راه حل های طراحی چشمگیر

هر یک از ایده های تازه شما توسط طراحان داخلی فوق حرفه ای ما در خانه شما قابل اجرا است. آنها فضای بی نظیری را برای شما ایجاد می کنند تا بتوانید راحت زندگی کنید.

تیم ما

جمع بزرگ ما

با تیم با استعداد ، ماهر و دوستانه ما ملاقات کنید! اینها افرادی هستند که همه پروژه های ما را ایجاد می کنند. ما با هم یک کار بزرگ و مهم انجام می دهیم – طراحی ، ساخت و ساز و ساخت و ساز برای مردم.

ما بیلد وال هستیم.

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده جایزه تبدیل کرده ایم.