هدف ما چست؟

بیلد وال ـــــــــ رسیدن به جهانی بهتر

BuildWall دارای سابقه طولانی و غنی در زمینه ساخت و ساز و ساختمان است. ما به عنوان یک شرکت کوچک شروع به کار کردیم و تلاش بسیاری کردیم تا در آمریکای شمالی رهبر شوید. ما از مشتریان و کیفیت کار خود تقدیر می کنیم. ما قوانین و مقررات ایمنی را به شدت رعایت می کنیم ، به همین دلیل ما تبدیل شده ایم که هستیم. ما از مردم استقبال می کنیم تا بتوانند با شرکت ، تاریخ ، تیم و پروژه های ما ساخته شده باشند. BuildWall می تواند اشیاء بسیار عالی و با دوام ایجاد کند. ما با کمال میل این کار را برای شما درست انجام خواهیم داد!

استیون جکسنمالک

برخی حقایق

تجربه های عالی برندهای بزرگ ایجاد می کند.

image108

تاریخچه ما

ما سالها کار می کنیم و شهرت یک شرکت معتبر و معتبر را به دست آورده ایم. ما موفق شدیم فعالیت خود را در سراسر آمریکای شمالی گسترش دهیم و برخی از دفاتر خارج از کشور نیز داشته باشیم. BuildWall تاریخی طولانی و جالب دارد.

image109

تکنولوژی روز

ما می دانیم که برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان باید از جدیدترین فناوری ها استفاده کنیم. ما آنها را با موفقیت در کار خود پیاده سازی کرده و در کارهای سنتی ادغام می شویم.

image133

کار تیمی حرفه ای

تیم BuildWall قلب شرکت است. بسیاری از هم تیمی های ما سالها در اینجا کار می کنند و در حرفه های خود موفق شده اند. آنها متخصصان واقعی و افراد با استعدادی هستند که کار خود را دوست دارند و آن را در بالاترین سطح انجام می دهند.

ارزش های اصلی

استراتژی ما

راه حل ها و ایده های نوآورانه

ما دائما بر همه نوآوری ها در بازار ساخت و ساز نظارت می کنیم و از آنها در کار خود استفاده می کنیم.

آخرین تکنولوژی ها

ما از جدیدترین تجهیزات ، مواد ، فناوری ها و پیشرفت ها برای ارائه خدمات بهتر استفاده می کنیم.

راه حل های طراحی چشمگیر

طراحان با استعداد و با تجربه ما می توانند هر پروژه ای را با هر سبکی ایجاد کنند.

ماموریت ما

ویدیو شرکت

نتایج ما

شرکت پیشرو در ساخت و ساز و عمران

پروژه
مشتری رضایتمند
ماموریت کیفی
همکاری با ما

شبکه گسترده شرکت

ما برای هرگونه همکاری با شرکت های دیگر باز هستیم! ما می توانیم روابط بلند مدت و سودمند دو طرفه برقرار کنیم و شریک قابل اعتماد شویم.

تیم ما

جمع بزرگ ما

با تیم با استعداد ، ماهر و دوستانه ما ملاقات کنید! اینها افرادی هستند که همه پروژه های ما را ایجاد می کنند. ما با هم یک کار بزرگ و مهم انجام می دهیم – طراحی ، ساخت و ساز و ساخت و ساز برای مردم.

نظرات مشتریان ما
مشتریان ما

ما بیلد وال هستیم.

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده جایزه تبدیل کرده ایم.