ما چکار میکنیم؟

خدمات اختصاصی

ما انواع خدمات ساخت و ساز و ساختمان را ارائه می دهیم و همیشه خوشحال می شویم که کارهای غیر استاندارد و منحصر به فرد را برطرف کنیم. ما همیشه چالش می کنیم و آنها را به نتیجه می رسانیم.

مشاوره ساخت و ساز

شما با یکی از مشاوران ما جلسه ای خواهید داشت و در مورد کلیه جزئیات مربوط به پروژه آینده خود صحبت خواهید کرد. او در مورد سؤالات شما در مورد مراحل آینده پاسخ خواهد داد.

نوسازی منازل

هر آنچه برای بازسازی در خانه خود نیاز دارید ، متخصصان ما با بهترین گزینه ها طرحی را تهیه و تمام پروژه را انجام می دهند و خود بازسازی را انجام می دهند.

معماری و ساخت و ساز

تیم ما پروژه های نوسازی و بازسازی شما را از ابتدا تا انتها مدیریت خواهد کرد ، بنابراین شما می توانید استراحت کنید و کارهای آخر هفته خود را انجام دهید ...

طراحی داخلی

هر یک از ایده های تازه شما توسط طراحان داخلی فوق حرفه ای ما در خانه شما قابل اجرا است. آنها فضایی را برای شما ایجاد می کنند تا بتوانید راحت زندگی کنید.

مهندسی ساخت و ساز

معماران و مهندسان ساختمان ما در تلاشند تا طراحی پایدار ساختمان را طراحی و ترویج کنند. آنها راه حلهای خلاقانه ای برای بهبود کیفیت زندگی شما پیدا می کنند.

برنامه ریزی پیش از ساخت

برنامه ریزی موفقیت آمیز در پیش ساخت منجر به موفقیت آمیز پروژه می شود. ما نسبت به پیش سازی و تأثیر آن در موفقیت پروژه بسیار شور و اشتیاق داریم!

مهارت ما
نظر مشتریان ما

ما بیلد وال هستیم .

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده جایزه تبدیل کرده ایم.